Aktuality

Pořiďte si krbová kamna s litinovou deskou

Datum: 1. 3. 2020

Součástí naší nabídky jsou krbová kamna Prity K1 CP s horní litinovou deskou. Kamna jsou vyložena šamotovými deskami. Jejich provozní výkon je 6,75 kW.

Útulný venkovský styl - krbová kamna obložená dlažbou

Datum: 6. 1. 2020

Dodejte svému interiéru útulný venkovský styl a pořiďte si taková krbová kamna, která můžete libovolně obložit dlažbou. Právě taková jsou krbová kamna Prity WD W24, která jsou opatřena ve své horní části přesahující ocelovou lištou pro možnost případného vložení dlažby.

Krbová kamna Prity K1 optima

Datum: 17. 11. 2019

Vážení zákazníci, mezi naše nejprodávanější kamna se řadí krbová kamna Prity K1 optima, která mají malé praktické rozměry. Provozní výkon těchto kamen je 6 kW, což znamená, že jsou kamna schopna vytopit prostor až o objemu 120 m3.

Malá kachlová kamna Prity K1 RK

Datum: 20. 10. 2019

Zajistěte si na podzim příjemné teplo a pořiďte si malá kachlová kamínka Prity K1 RK se skvělými praktickými vlastnostmi. Estetické kachle navíc dodají vašemu interiéru styl. Maximální výkon těchto kamen je až 9 kW.

Krbová kamna Prity W17 TV s nikou

Datum: 31. 8. 2019

Hledáte výkonná krbová kamna, která zároveň vypadají opravdu stylově? Krbová kamna Prity W17 TV mají praktický teplovodní výměník, který je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Nika v horní části navodí velmi útulnou atmosféru všude, kde budou kamna postavena.

Výdaje za vytápění pod kontrolou

Datum: 5. 11. 2018

S krbovými kamny Prity můžete mít své výdaje za vytápění pod kontrolou. Krbová kamna Prity si můžete navíc pořídit s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník lze snadno nainstalovat na rozvody topení, díky čemuž získáte teplo v celém domě. Kromě toho, že kamna s výměníkem odvádějí teplo do tepelné soustavy, vydávají i sálavé teplo do místnosti.

Malá krbová kamna Prity K1 Retro

Datum: 1. 9. 2018

Pro praktické vytápění menšího prostoru bychom vám rádi doporučili malá krbová kamna Prity K1 Retro, která se vyznačují svým poutavým a zároveň nadčasovým designem inspirovaným retro stylem.

Ekonomické vytápění krbovými kamny

Datum: 16. 5. 2018

Krbová kamna jsou velice praktickým zařízením. Každého z nás zcela jistě uklidní pohled do rozléhajících se plamenů a poslouchání jemného zvuku praskajícího dřeva. Stejně tak všichni oceníme jejich ekonomičnost.

Poradíme vám s volbou výkonu krbových kamen

Datum: 5. 3. 2018

Nevíte si rady s výběrem krbových kamen podle výkonu? Naši odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek Prity. K tomu, aby krbová kamna plnila svoji funkci, je velmi důležité určení správného výkonu.

Výhody krbových kamen na tuhá paliva

Datum: 12. 2. 2018

Uvažujete o tom, že byste si pořídili krb nebo krbovou vložku? Obraťte se na naši firmu a my vám pomůžeme se správným výběrem. Doporučit vám můžeme například krbová kamna na dřevo Prity za velmi příznivé ceny.
1234