Aktuality

Výdaje za vytápění pod kontrolou

Datum: 5. 11. 2018

S krbovými kamny Prity můžete mít své výdaje za vytápění pod kontrolou. Krbová kamna Prity si můžete navíc pořídit s teplovodním výměníkem. Teplovodní výměník lze snadno nainstalovat na rozvody topení, díky čemuž získáte teplo v celém domě. Kromě toho, že kamna s výměníkem odvádějí teplo do tepelné soustavy, vydávají i sálavé teplo do místnosti.

Malá krbová kamna Prity K1 Retro

Datum: 1. 9. 2018

Pro praktické vytápění menšího prostoru bychom vám rádi doporučili malá krbová kamna Prity K1 Retro, která se vyznačují svým poutavým a zároveň nadčasovým designem inspirovaným retro stylem.

Ekonomické vytápění krbovými kamny

Datum: 16. 5. 2018

Krbová kamna jsou velice praktickým zařízením. Každého z nás zcela jistě uklidní pohled do rozléhajících se plamenů a poslouchání jemného zvuku praskajícího dřeva. Stejně tak všichni oceníme jejich ekonomičnost.

Poradíme vám s volbou výkonu krbových kamen

Datum: 5. 3. 2018

Nevíte si rady s výběrem krbových kamen podle výkonu? Naši odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek Prity. K tomu, aby krbová kamna plnila svoji funkci, je velmi důležité určení správného výkonu.

Výhody krbových kamen na tuhá paliva

Datum: 12. 2. 2018

Uvažujete o tom, že byste si pořídili krb nebo krbovou vložku? Obraťte se na naši firmu a my vám pomůžeme se správným výběrem. Doporučit vám můžeme například krbová kamna na dřevo Prity za velmi příznivé ceny.

Proč si na zimu pořídit krbová kamna Prity?

Datum: 4. 1. 2018

Krbová kamna Prity jsou nenáročná na instalaci a také nejsou nutné žádné stavební úpravy. Díky tomu jsou volbou těch, kteří si chtějí dopřát luxus v podobě otevřeného ohně přímo v obývacím pokoji. Krbová kamna jsou využívána také velmi často v těch místnostech, kde není možné vystavět klasický krb.

Kachlová kamna Prity K1 RK

Datum: 2. 11. 2017

Pořiďte si kachlová kamna Prity K1 RK, která vypadají v interiéru velmi stylově a zároveň vám pomůžou ušetřit náklady za energie. Kachlová kamna Prity K1 RK mají menší rozměry, takže se vám všude pohodlně vlezou a nikde vám nebudou překážet.

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO, VE KTERÉM JSME VÁM POPSALI ZÁKLADNÍ TIPY A ROZDÍLY V KRBOVÝCH KAMNECH A KRBOVÝCH VLOŽKÁCH

Datum: 19. 9. 2017

Krbová kamna Prity jsou vhodná nejen na chalupu

Krbová kamna Prity jsou vhodná nejen na chalupu

Datum: 31. 7. 2017

Krbová kamna Prity jsou skvělým pomocníkem na každé chalupě. Pořiďte si krbová kamna Prity, která vám zajistí opravdovou tepelnou pohodu a díky malým rozměrům zapadnou do každého interiéru. Pokud máte v plánu na vaší chalupě také vařit, můžeme vám doporučit krbová kamna s troubou, ve kterých můžete péct jídlo a zároveň topit. 

Krbová vložka Prity MW18 s teplovodním výměníkem

Datum: 26. 6. 2017

Pokud sháníte krbovou vložku, rádi bychom Vám doporučili výkonnou krbovou vložku s teplovodním výměníkem Prity MW18. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z vložky. Součástí je litinový rošt.

123