Aktuality

Proč si na zimu pořídit krbová kamna Prity?

Datum: 4. 1. 2018

Krbová kamna Prity jsou nenáročná na instalaci a také nejsou nutné žádné stavební úpravy. Díky tomu jsou volbou těch, kteří si chtějí dopřát luxus v podobě otevřeného ohně přímo v obývacím pokoji. Krbová kamna jsou využívána také velmi často v těch místnostech, kde není možné vystavět klasický krb.

Kachlová kamna Prity K1 RK

Datum: 2. 11. 2017

Pořiďte si kachlová kamna Prity K1 RK, která vypadají v interiéru velmi stylově a zároveň vám pomůžou ušetřit náklady za energie. Kachlová kamna Prity K1 RK mají menší rozměry, takže se vám všude pohodlně vlezou a nikde vám nebudou překážet.

PROHLÉDNĚTE SI VIDEO, VE KTERÉM JSME VÁM POPSALI ZÁKLADNÍ TIPY A ROZDÍLY V KRBOVÝCH KAMNECH A KRBOVÝCH VLOŽKÁCH

Datum: 19. 9. 2017

Krbová kamna Prity jsou vhodná nejen na chalupu

Krbová kamna Prity jsou vhodná nejen na chalupu

Datum: 31. 7. 2017

Krbová kamna Prity jsou skvělým pomocníkem na každé chalupě. Pořiďte si krbová kamna Prity, která vám zajistí opravdovou tepelnou pohodu a díky malým rozměrům zapadnou do každého interiéru. Pokud máte v plánu na vaší chalupě také vařit, můžeme vám doporučit krbová kamna s troubou, ve kterých můžete péct jídlo a zároveň topit. 

Krbová vložka Prity MW18 s teplovodním výměníkem

Datum: 26. 6. 2017

Pokud sháníte krbovou vložku, rádi bychom Vám doporučili výkonnou krbovou vložku s teplovodním výměníkem Prity MW18. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z vložky. Součástí je litinový rošt.

Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem

Datum: 3. 5. 2017

Kuchyňské sporáky s teplovodním výměníkem na tuhá paliva představují efektivní přitápění místností. Zároveň na nich můžete vařit oběd či ohřívat vodu. Můžete si být jisti, že sporák s litinovými varnými plotnami a pečící troubou, perfektně nahradí elektrickou troubu, plotnu, mikrovlnku i varnou konvici. Takto můžete významně ušetřit za energie.

BUDE ZAKÁZÁNO TOPIT V KOTLECH?

Datum: 11. 3. 2017

Topení dřevem je v současnosti nejvýhodnější formou vytápění. Dřevo je totiž stále nejlevnějším palivem, a při topení v kvalitních kotlích či kamnech dochází k maximálnímu využití jeho výhřevnosti. Od ledna roku 2018 se dle ministerstva životního prostředí již nebudou moci prodávat kotle, krbová kamna s tv a vložky s tv, i již tak přísné, emisní třídy 3. Od 1. 9. 2022 potom začne platit úplný zákaz provozu kotlů třídy 1 a 2 pod vysokou pokutou.

Krbová kamna Prity zapadnou do každého interiéru

Datum: 2. 3. 2017

Krbová kamna Prity dokážou skvěle zapadnout do interiéru. Doporučit vám můžeme např. krbová kamna Prity, jejichž horní strana je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

Lázeňská kamna za skvělé ceny

Datum: 31. 1. 2017

Lázeňská kamna mají řadu výhod, které zajisté oceníte. Lázeňská kamna jsou speciálně konstruována pro ohřev TUV spalováním dřeva, dřevního odpadu, briket, hnědého a černého uhlí. Lázeňská kamna jsou vhodá pro místní ohřev teplé užitkové vody v objektech, kde není ohřev TUV využíván pravidelně nebo kde není přiveden zdroj jiné energie (elektřina, plyn).

Kotel na tuhá paliva se vám vyplatí

Datum: 23. 12. 2016

Kotle na tuhá paliva se opět stávají oblíbeným zdrojem energie. V mnohém se vám totiž vyplatí. Mezi jeho výhody patří zejména to, že za poměrně nízké náklady můžete s jeho pomocí vytopit celou budovu.
1234