Aktuality

Kvalitní krbová kamna Prity se vám vyplatí!

Datum: 29. 11. 2016

Krbová kamna Prity jsou velmi oblíbená mezi českými zákazníky. Na českém trhu jsou k mání již 10 let. Jejich spokojení majitelé oceňují nejen jejich mimořádnou kvalitu a dlouhodobou životnost, ale také jejich multifunkční využití.

Jak ochránit podlahu okolo kamen?

Datum: 30. 10. 2016

Chtěli byste ochránit vaši dřevěnou podlahu před jiskrami nebo rozžhavenými uhlíky, které vyskakují z kamen? Doporučit vám můžeme speciální sklo pod kamna, které dokáže nejen ochránit podlahu před případným poškozením, ale také významně zvýší bezpečnost provozu kamen.

Krbová kamna Prity s výměníkem patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu

Datum: 27. 9. 2016

Je to dáno zejména jejich vysokou kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Krbová kamna mají speciální teplovodní výměník, který stačí pouze nainstalovat na rozvody topení, díky čemuž získáte doma příjemné teplo. Kromě místnosti ve které jsou kamna umístěna, se vám taktéž vytopí i ostatní místnosti, které jsou opatřeny radiátorem.

Krbová kamna Prity mají skvělý poměr mezi výkonem a cenou!

Datum: 30. 8. 2016

Vážení zákazníci, na našich stránkách pro vás máme připravená krbová kamna vysoké kvality. Krbová kamna Prity mají výborný poměr mezi výkonem a cenou! Skvěle poslouží jako hlavní i jako doplňkový zdroj vytápění. Jejich moderní nerušivý design vás nadchne. Vyznačují se vysokou životností i snadným ovládáním. Krbová kamna Prity vám v zimě zajistí dokonale vytopenou místnost a zároveň díky nim ušetříte na vysokých nákladech za vytápění.

Krbová kamna Prity jako doplňkový i hlavní zdroj vytápění

Datum: 1. 8. 2016

Krbová kamna Prity dokážou skvěle posloužit jako hlavní i jako doplňkový zdroj vytápění. Mají moderní nerušivý design, vysokou životnost a snadno se ovládají. Krbová kamna Prity vám perfektně vytopí místnost a zároveň vám pomohou ušetřit na nákladech za vytápění.

Krbová kamna Prity se vyplatí

Datum: 21. 6. 2016

Chtěli byste krbová kamna, ale máte doma malý prostor? Doporučit Vám můžeme krbová kamna Prity při jejichž pořízení vám doma postačí i malý prostor a jejich instalace je velice snadná.

Kachlová kamna PRITY K1 RK

Datum: 27. 5. 2016

Hledáte úsporný i ekologický způsob vytápění? Kachlová kamna Prity K1 RK jsou velmi ekonomickým zdrojem vytápění a díky nim ušetříte také na vytápění!

Krbová kamna Prity s výměníkem vytopí dům i chalupu!

Datum: 30. 4. 2016

Přemýšlíte o způsobu, jak vytopit v zimě váš dům nebo chatu? Doporučit vám můžeme krbová kamna Prity! Tato krbová kamna patří mezi nejoblíbenější krbová kamna na trhu, a to zejména díky své vysoké kvalitě, spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Krbová vložka Prity

Datum: 1. 4. 2016

Sháníte skutečně kvalitní krbovou vložku? Námi nabízená krbová vložka Prity TCF se vzduchovodem má výborný poměr mezi výkonem a cenou a proto patří k nejprodávanějším krbovým vložkám na trhu.

Praktická krbová kamna malých rozměrů

Datum: 5. 3. 2016

Sháníte krbová kamna, která by vám svými rozměry nikde zbytečně nepřekážela? Právě taková krbová kamna nabízíme v našem e-shopu. Můžete se spolehnout, že krbová kamna Prity mini jsou i přes své malé rozměry vysoce výkonná a také praktická.
1234