Kachlová krbová kamna

KACHLOVÁ KAMNA PRITY K1 RK 

Menší kachlová kamínka se skvělými praktickými vlastnostmi a estetickými kachlemi, maximální výkon až 9 kW. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 6,75 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 100 - 170 m3.
Esteticky působivé kamna Prity K1 RK jsou vyrobena z 3 a 4 mm silného plechu a kachlí několika možností barev. Ohniště je vyloženo šamotovými deskami a litinovým roštem. Plech je ošetřen samovypalovací černou barvou. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou. 
Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 6,75 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 100 - 170 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti.
 a nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

KACHLOVÁ KRBOVÁ KAMNA FMS RK 

Výkonná krbová kamna s pečící troubou. Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Samovypalovací černá barva. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 9 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 100 - 170 m3. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

KACHLOVÁ KRBOVÁ KAMNA PRITY FM RK 

Kachlová kamna s plnohodnotnou pečící troubou ve třech možnostech provedení kachlý s výkonem až 12 kW. Výkonná krbová kamna s pečící troubou. Jsou vyložena šamotovými deskami, součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3 a 4 mm plech. Samovypalovací černá barva. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 9 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 10 - 170 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

KACHLOVÁ KAMNA S TEPLOVODNÍM VÝMĚNÍKEM PRITY S3W13 K

Výkonná krbová kachlová kamna s teplovodním výměníkem. Výměník je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Součástí je litinový rošt. Přívod primárního vzduchu je regulovatelný přes popelník, sekundární vzduch oplachuje sklo a nelze jej regulovat. Materiál: 3+4+5 mm plech, samovypalovací černá barva, kachle. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou, vývod kouřovodu zadní. Horní dvířka nad topeništěm slouží k čištění. Kamna jsou vybavena kouřovou klapkou. Jmenovitý- provozní – výkon tohoto výrobku je 12,75 kW. Je schopen vytopit prostor o objemu 210 - 260 m3. Vytápěcí schopnost je závislá na energetické náročnosti nemovitosti. Na nemovitost s vyššími tepelnými nároky (samostatně stojící dům, chladnější oblast, slabší zdivo, starší okna) počítejme s potřebou 3kW na 50 m3, v opačném případě stačí 1 kW na 20 m3.
Tento produkt můžete zakoupit v našem eshopu ZDE

Naši nabídku produktů pro Vás neustále rozšiřujeme, pro více produktů navštivte náš eshop Nejlevnější kamna.

 


Navštivte naši prodejnu