Aktuality

Krbová kamna Prity zapadnou do každého interiéru

Krbová kamna Prity dokážou skvěle zapadnout do interiéru. Doporučit vám můžeme např. krbová kamna Prity, jejichž horní strana je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

10.05.2023 celý článek

Krbová kamna Prity W17 TV s nikou

Hledáte výkonná krbová kamna, která zároveň vypadají opravdu stylově? Krbová kamna Prity W17 TV mají praktický teplovodní výměník, který je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Nika v horní části navodí velmi útulnou atmosféru všude, kde budou kamna postavena.

23.03.2023 celý článek

Volba výkonu krbových kamen

Naši odborníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek Prity. V poslední době je to jeden z nejosvědčenějších způsobů vytápění tuhými palivy. Krbová kamna jsou kvalitní, spolehlivá a mají dlouholetou životnost.

09.01.2023 celý článek

Pořiďte si krbová kamna s litinovou deskou

Součástí naší nabídky jsou krbová kamna Prity K1 CP s horní litinovou deskou. Kamna jsou vyložena šamotovými deskami. Jejich provozní výkon je 6,75 kW.

05.12.2022 celý článek

Útulný venkovský styl - krbová kamna obložená dlažbou

Dodejte svému interiéru útulný venkovský styl a pořiďte si taková krbová kamna, která můžete libovolně obložit dlažbou. Právě taková jsou krbová kamna Prity WD W24, která jsou opatřena ve své horní části přesahující ocelovou lištou pro možnost případného vložení dlažby.

17.10.2022 celý článek

Výkonná krbová kamna a krbové vložky

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krbová kamna nebo krbovou vložku? Obraťte se na naši firmu a naši odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek na tuhá paliva, které mají velmi vysokou výhřevnost.

19.08.2022 celý článek

Malá krbová kamna Prity K1 Retro

Pro praktické vytápění menšího prostoru bychom vám rádi doporučili malá krbová kamna Prity K1 Retro, která se vyznačují svým poutavým a zároveň nadčasovým designem inspirovaným retro stylem.

25.02.2022 celý článek

Navštivte naši prodejnu