Aktuality

Sporáky na tuhá paliva Prity

Sporáky na tuhá paliva Prity jsou populární volbou pro vytápění a vaření v domácnostech po celé České republice. Jsou známé svou odolností, spolehlivostí a cenovou dostupností.

28.06.2024 celý článek

Kachlová krbová kamna Prity F RK s plnohodnotnou pečící troubou

Kachlová krbová kamna Prity F RK jsou populárními kamny s plnohodnotnou pečící troubou. Tyto kamna jsou vyráběna firmou Prity, která je známá svými kvalitními kamny a krbovými systémy.

20.03.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem a troubou

Krbová kamna s teplovodním výměníkem a troubou mají široké využití a ušetří Vám značné náklady za vytápění. Praktický teplovodní výměník lze napojit na teplovodní rozvod a díky tomu si můžete užívat příjemného tepla nejen v místnosti s kamny, ale také po celém Vašem domě.

15.02.2024 celý článek

Výhody krbových kamen s teplovodním výměníkem

„Krbová kamna s teplovodním výměníkem mají řadu výhod oproti běžným krbovým kamnům.

23.11.2023 celý článek

Krbová kamna Prity mini

Chtěli byste taková krbová kamna, která vy vám nikde zbytečně nepřekážela a zároveň byla maximálně výkonná? Takovéto výhody v sobě spojují krbová kamna Prity mini, která jsou velmi praktická, a to nejen díky svým malým rozměrům!

05.10.2023 celý článek

Krbová kamna Prity s výměníkem spolehlivě vytopí celý váš dům!

Krbová kamna Prity s výměníkem mají oproti běžným kamnům zejména tu přednost, že dokážou perfektně vytopit nejen místnost, ve které jsou umístěná, ale také ostatní místnosti ve vašem domě, ve kterých je radiátor!

20.06.2023 celý článek

Krbová kamna Prity K1 optima

Vážení zákazníci, mezi naše nejprodávanější kamna se řadí krbová kamna Prity K1 optima, která mají malé praktické rozměry. Provozní výkon těchto kamen je 6 kW, což znamená, že jsou kamna schopna vytopit prostor až o objemu 120 m3.

06.06.2023 celý článek

Krbová kamna Prity zapadnou do každého interiéru

Krbová kamna Prity dokážou skvěle zapadnout do interiéru. Doporučit vám můžeme např. krbová kamna Prity, jejichž horní strana je lemována přesahující ocelovou lištou, která případně umožní vložení dlažby pro estetické dotvoření interiéru.

10.05.2023 celý článek

Krbová kamna Prity W17 TV s nikou

Hledáte výkonná krbová kamna, která zároveň vypadají opravdu stylově? Krbová kamna Prity W17 TV mají praktický teplovodní výměník, který je situován do 3 svislých stran kolem topeniště a vodorovně v příčce před odtahem spalin na výstupu z kamen. Nika v horní části navodí velmi útulnou atmosféru všude, kde budou kamna postavena.

23.03.2023 celý článek

Volba výkonu krbových kamen

Naši odborníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek Prity. V poslední době je to jeden z nejosvědčenějších způsobů vytápění tuhými palivy. Krbová kamna jsou kvalitní, spolehlivá a mají dlouholetou životnost.

09.01.2023 celý článek

Pořiďte si krbová kamna s litinovou deskou

Součástí naší nabídky jsou krbová kamna Prity K1 CP s horní litinovou deskou. Kamna jsou vyložena šamotovými deskami. Jejich provozní výkon je 6,75 kW.

05.12.2022 celý článek

Útulný venkovský styl - krbová kamna obložená dlažbou

Dodejte svému interiéru útulný venkovský styl a pořiďte si taková krbová kamna, která můžete libovolně obložit dlažbou. Právě taková jsou krbová kamna Prity WD W24, která jsou opatřena ve své horní části přesahující ocelovou lištou pro možnost případného vložení dlažby.

17.10.2022 celý článek

Výkonná krbová kamna a krbové vložky

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili krbová kamna nebo krbovou vložku? Obraťte se na naši firmu a naši odborní pracovníci vám pomohou se správným výběrem krbových kamen nebo krbových vložek na tuhá paliva, které mají velmi vysokou výhřevnost.

19.08.2022 celý článek

Malá krbová kamna Prity K1 Retro

Pro praktické vytápění menšího prostoru bychom vám rádi doporučili malá krbová kamna Prity K1 Retro, která se vyznačují svým poutavým a zároveň nadčasovým designem inspirovaným retro stylem.

25.02.2022 celý článek

Navštivte naši prodejnu